SPORTOWE SPOTKANIE Z DARIUSZEM KOŁODZIEJCZYKIEM

31 stycznia nasi uczniowie mieli okazję spotkać się z Dariuszem Kołodziejczykiem, mistrzem Polski i rekordzistą Księgi Guinessa w podbijaniu piłki nożnej. Oficjalny rekord Polski Dariusza Kołodziejczyka w podbijaniu piłki bez przerwy zatwierdzony przez sędziego z biurorekordow.pl wynosi 3 godziny 11 minut.

Było to bardzo pozytywne spotkanie, pan Dariusz jest dużą zachętą dla naszych uczniów, opowiedział o tym, że trzeba sumiennie dążyć do celu, być wytrwałym i że sport potrafi dać wiele satysfakcji. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali o pasji pana Darka. Obejrzeli pokaz odbijania piłką, najbardziej zaskakujące było to, że nasz gość potrafił ubierać się i przebierać jednocześnie nieustannie odbijając piłkę! To jest wyczyn!

Nasi chłopcy też podjęli próbę podbijania piłki, jeszcze daleka droga przed nimi, ale dali sobie świetnie rady:

- I miejsce – Jakub Wesoły, kl. 5

- II miejsce – Marcin Bustrycki, kl. 3