POŚWIĘCENIE OBIEKTÓW 22.06.2018 r.

W dzień zakończenia roku szkolnego, po mszy św., Ksiądz Proboszcz Rudolf Golec poświęcił siłownię zewnętrzną dla aktywnych na terenie, parku edukacyjno – rekreacyjnego, który będzie kompleksową ofertą turystyczno – rekreacyjno – sportową przy szkole, ścieżkę edukacyjno – przyrodniczą „WSPÓLNIE DBAMY O ŚRODOWISKO”. Wszystkie obiekty powstały z inicjatywy Pani Dyrektor Elżbiety Dziudy – Kampy. Podjęto się realizacji trzech projektów grantowych w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji realizowanych w ramach projektu grantowego. Prace przy projektach podjęły: Pani Jowita Śliwińska, Pani Ewa Torka, Pani Urszula Pietruszka. W fazie początkowej przy projektach pracowały również Pani Anna Terlecka i Pani Magdalena Cielniak.