„WF z AWF – Aktywny powrót uczniów do szkoły po pandemii”– program MEiN i AWF

Nasza szkoła w I półroczu roku szkolnego 2021/2022 wzięła udział w I edycji  Programie Aktywny powrót do szkoły. W ramach, którego rozpoczęły się zajęcia Sport Klubu #WFzAWF. Celem Sport Klubu było monitorowanie stanu kondycji fizycznej dzieci i młodzieży oraz wsparcie uczniów w powrocie do pełnej sprawności fizycznej po długotrwałym okresie nauki zdalnej. Uczniowie chętnie uczestniczyli w dodatkowych zajęciach w-f pod okiem Pani Agnieszki Łakomik oraz Rafała Jamrozowicza, którzy uzyskali certyfikat na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.
Raport merytoryczny projektu Aktywny powrót do szkoły I edycji (WF z AWF) ➡  znajduje się w załączniku.
Pamiętajmy!
"Czas i zdrowie to dwa cenne skarby, których nie rozpoznajemy i nie doceniamy, dopóki się nie wyczerpią" – Denis Waitley.