HALOWA PIŁKA NOŻNA

Dnia 9 listopada 2017 r., w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Reńskiej Wsi odbyły się gminne zawody sportowe w halowej piłce nożnej chłopców. W turnieju udział wzięło 5 szkół z naszej gminy: ZGS w Długomiłowicach, ZSP w Pokrzywnicy, ZSP  w Reńskiej Wsi, ZSP w Większycach oraz SSP im. Ks. Jana Twardowskiego w Mechnicy. Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: Łukasz Smykała, Maciej Sitek, Jakub Wesoły, Olivier Sobaszek, Borys Szymczyk, Marek Osieka oraz Paweł Konieczny.

Turniej stał na wysokim poziomie,  a wszystkie mecze były niezwykle zacięte. W końcowej klasyfikacji najlepsza okazała się drużyna z Długomiłowic, która nie przegrała ani jednego spotkania. Nasi chłopcy po wyrównanej walce uplasowali się na IV miejscu. Pozostaje mały niedosyt, gdyż w każdym przegranym spotkaniu chłopcy ulegali rywalom niewielką różnicą bramkową.

SSP Mechnica  – ZSP  Reńska Wieś          3:4

SSP Mechnica – ZSP Większyce                3:4

SSP Mechnica - ZGS Długomiłowice         5:7

SSP Mechnica – ZSP Pokrzywnica            6:2

Naszym chłopcom nie pozostaje nic innego, jak doskonalenie umiejętności na lekcjach w-f i treningach. Najbliższą okazją do zrewanżowania się przeciwnikom będzie turniej na wiosnę.