Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Poniedziałek, 2018-12-10

Imieniny: Danieli, Bohdana

Statystyki

  • Odwiedziny: 141401
  • Do końca roku: 21 dni
  • Do wakacji: 193 dni
Jesteś tutaj: Start / Projekty

Projekty

Zapraszamy do zapoznania się z realizowanymi projektami w naszej szkole.

Poniżej do pobrania prezentacja Power Point z prawie 270 slajdami nt. zrealizowanych projektów.

 

Prezentacja Power Point

 

Prezentacja pdf

Artykuły

Wystawa zdjęć wykonanych na warsztatach fotograficznych " Przyroda w obiektywie"

2018-11-19
Powiększ zdjęcie

Projekty grantowe

2018-10-29
Powiększ zdjęcie

W ramach projektów grantowych utworzono Siłownię zewnętrzną dla aktywnych w terenie oraz Park edukacyjno – rekreacyjny, który będzie kompleksową ofertą turystyczno – rekreacyjno – sportową przy Społecznej Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Mechnicy. Przeprowadzono warsztaty szachowe oraz wrsztaty fitness dla młodzieży i seniorów. Warsztaty prowadził Rafał Jamrozowicz w okresie od czerwca do listopada.

 

Czytaj więcej o: Projekty grantowe

Warsztaty fotograficzne

2018-10-29
Powiększ zdjęcie
We wrześniu i październiku odbyły się 2 tury warsztatów fotograficznych, organizowanych w ramach realizacji projektu ścieżki edukacyjno-przyrodniczej " Wspólnie dbamy o środowisko".
Zajęcia były adresowane do młodzieży mieszkającej na terenie gminy Reńska Wieś. Poprowadził je pan Jerzy Stemplewski-artysta fotografik. Adepci fotografii zostali zapoznani z teorią fotografii, programami graficznymi oraz mieli zajęcia praktyczne czyli fotografowanie przyrody  w terenie. Ostatnim działaniem w ramach realizowanego projektu będzie wystawa zdjęć o tematyce przyrodniczej, które powstały w trakcie warsztatów.
Czytaj więcej o: Warsztaty fotograficzne

Informacja o realizowanych projektach grantowych

2018-07-02
Powiększ zdjęcie

Przy Społecznej Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Mechnicy trwa realizacja trzech projektów grantowych w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji
w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji realizowanych w ramach projektu grantowego, których inicjatorką jest Elżbieta Dziuda-Kampa, dyrektor szkoły.

Zakres inwestycji obejmuje utworzenie:

Siłowni zewnętrznej dla aktywnych na terenie oraz przeprowadzenie warsztatów fitness dla młodzieży i seniorów. W ramach projektu zakupiono 4 urządzenia siłowni zewnętrznej z siedmioma stanowiskami do ćwiczeń. Kwota grantu  wynosi 14 600,00 zł. Przedsięwzięcie to ma na celu aktywizację i integrację  mieszkańców, ze szczególnym uwzględnieniem grup defaworyzowanych. Miejsce to, pozwoli na zorganizowanie dla młodzieży i seniorów warsztatów fitness, które na pewno poprawią samopoczucie i kondycję społeczności lokalnej oraz zaktywizuje je do wspólnych działań. Siłownia zewnętrzna będzie dostępna dla każdego.

Czytaj więcej o: Informacja o realizowanych projektach grantowych

Galeria

Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie