Czwartek, 2018-10-18

Imieniny: Hanny, Klementyny

• Odwiedziny: 132021
Jesteś tutaj: Start / Projekty

Zapraszamy do zapoznania się z realizowanymi projektami w naszej szkole.

Poniżej do pobrania prezentacja Power Point z prawie 270 slajdami nt. zrealizowanych projektów.

Prezentacja Power Point

Prezentacja pdf

Informacja o realizowanych projektach grantowych

2018-07-02
Powiększ zdjęcie

Przy Społecznej Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Mechnicy trwa realizacja trzech projektów grantowych w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji
w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji realizowanych w ramach projektu grantowego, których inicjatorką jest Elżbieta Dziuda-Kampa, dyrektor szkoły.

Zakres inwestycji obejmuje utworzenie:

Siłowni zewnętrznej dla aktywnych na terenie oraz przeprowadzenie warsztatów fitness dla młodzieży i seniorów. W ramach projektu zakupiono 4 urządzenia siłowni zewnętrznej z siedmioma stanowiskami do ćwiczeń. Kwota grantu  wynosi 14 600,00 zł. Przedsięwzięcie to ma na celu aktywizację i integrację  mieszkańców, ze szczególnym uwzględnieniem grup defaworyzowanych. Miejsce to, pozwoli na zorganizowanie dla młodzieży i seniorów warsztatów fitness, które na pewno poprawią samopoczucie i kondycję społeczności lokalnej oraz zaktywizuje je do wspólnych działań. Siłownia zewnętrzna będzie dostępna dla każdego.

Czytaj więcej o: Informacja o realizowanych projektach grantowych