Apel wielkanocny 28.03.2018 r.

Tegoroczny apel przygotowały kl. 2 i kl. 3 z Panią Agnieszką Łakomik i Panią Ewą Torką. Apel był bardzo pogodny, radosny, i zabawny. Nie zabrakło w nim opowieści o tradycjach wielkanocnych, ale też było w nim dużo akcentów humorystycznych, które najbardziej podobały się społeczności szkolnej. „Kaczy taniec” rozśmieszył wszystkich! Trzeba przyznać, że był to niezwykle barwny spektakl, stroje były znakomite, uczniowie z zaangażowaniem występowali i z zapałem śpiewali. Panie wykorzystały również tablicę interaktywną, co także wzbogaciło atrakcyjność przedstawienia.

Na naszym świątecznym apelu gościliśmy przedszkolaków z lokalnego przedszkola. Najmłodszym bardzo podobały się występy starszych kolegów.