DNI OTWARTE 20.03.2018 R.

W Społecznej Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego  tradycją stało się organizowanie Dni Otwartych Szkoły. Wybór szkoły podstawowej to niełatwa decyzja. Szczególnie w sytuacji, kiedy w najbliższym sąsiedztwie bądź w interesującym nas rejonie funkcjonuje kilka takich placówek. NaszA szkoła otwarta jest dla uczniów, którzy chcą się zapoznać z bogatą ofertą kształcenia i bazą dydaktyczną naszej szkoły. Zapewniamy  najlepszy start edukacyjny, bezpłatną naukę, bezpłatny dojazd, najlepszą bazę sportową.

Na Dni Otwarte 20.03.2018 r. zaplanowanych było wiele ciekawych zajęć: gry i zabawy z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, świat małego przyrodnika – doświadczenia w  nowoczesnej pracowni chemicznej, zajęcia plastyczne z wykorzystaniem farb oraz zwiedzanie szkoły i słodki poczęstunek. Dzieci chętnie uczestniczyły w kreatywnych zajęciach przygotowanych przez nauczycieli klas I-III.