Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych

27 luty to Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych. W tym dniu chcemy szczególnie pamiętać o naszej ulubionej i niezwykłej organizacji, czyli Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Wsi Mechnica. Stowarzyszenie od 23 lat jest organem prowadzącym naszą wyjątkową szkołę, za co jesteśmy niezmiernie i nieustannie wdzięczni. Dzięki Wam możemy tak wiele i wciąż się rozwijamy! Pani Dyrektor Elżbieta Dziuda - Kampa podziękowała dzisiaj Prezesowi Panu Adrian Osiecki oraz członkom Stowarzyszenia: Pani Justynie Niestrój, Pani Sabinie Syrowatko, Panu Piotrowi Ludwigowi, Panu Krzysztofowi Brabańskiemu, Panu Piotrowi Suchemu i Panu Piotrowi Barzantnemu. Dziękujemy, że w swoim wolnym czasie dajecie tyle wsparcia i serca naszej szkole!