Pożegnanie klasy 8

Pożegnanie kl. 8 było bardzo wzruszające, ale uczniowie pokazali też w sposób humorystyczny kilka scenek z codzienności szkolnej i lekcji. Trzeba przyznać, że nauczyciele zostali przedstawieni we wnikliwy sposób choć z przymrużeniem oka. 😉
Pani Elwira Mazurek w imieniu kl. 7 pożegnała kl. 8 upominkami oraz prezentacją o uczniach i filmikiem, który nagrała kl. 7.
Nie obyło się bez łez i wzruszenia. 8 lat w progach naszej szkoły to przecież mnóstwo wspomnień, szlifowania charakterów i ważnych chwil.
Uczniowie podziękowali Pani Dyrektor, swojej wychowawczyni Pani Joannie Szaleckiej, nauczycielom oraz swoim rodzicom. Na koniec zaśpiewali piosenkę "Ostatni raz z moją klasą", Florian zagrał na trąbce utwór "Moon river" i wtedy poruszeni byli już wszyscy. Pożegnań i tulenia nie było końca... Kolejni wyjątkowi ludzie opuszczają progi naszej szkoły, by rozwijać swoje skrzydła w innych miejscach! Będziemy tęsknić i czekać na Wasze odwiedziny!